Power supply SAPSAN PW-200W LIGHT SET
Code of product:
SAPSANPW-200Wcolor
More Information
| Brand | LIGHT SET |
|---|---|
| Collections | SAPSAN |
| Guarantee | 24 month |
Description
The SAPSAN PW 200W LIGHT SET power supply is designed for reliable and stable power supply of track lighting systems. The power of 200 W allows you to connect a larger number of lamps, ensuring their uninterrupted operation.
The model is made in black and white, which goes well with the elements of track systems. The compact design ensures convenient installation and effective use in modern lighting solutions.
Characteristics
| Brand | LIGHT SET |
|---|---|
| Collections | SAPSAN |
| Guarantee | 24 month |
| Country of manufacture | China |
| Method of fastening | magnetic busbar |
| Form | Rectangular |
| Style | Modern, Minimalism |
| Material | Plastic+Metal |
| Type of lamps | Magnetic |
| Power | 200 |
| Живлення | Мережа 220V |
| Operating temperature range | -20°C...+60°C |
| Mains voltage (V) | AC 175-265V 50/60Hz |
| Degree of protection | IP20 |
| Width (cm) | 2 |
| Length (cm) | 26 |
| Height (cm) | 2 |
| Category | Track lighting |
Reviews (0)
0
of reviews
Product code: SAPSANPW-200Wcolor