Світильник світлодіодний VERBA LED PL 5012 70W LIGHT SET
Код товару:
VERBALEDPL5012color
Додаткова інформація
| Бренд | LIGHT SET |
|---|---|
| Колекції | VERBA |
| Гарантія | 24 місяців |
Опис
Світильник VERBA LED PL 5012 70W від LIGHT SET — це потужне та стильне рішення для сучасного інтер’єру.
Корпус надає елегантності та відчуття строгого мінімалізму, підкреслюючи дизайн приміщення.
Інтегрований LED-модуль забезпечує яскраве та рівномірне світло, що комфортне для будь-яких потреб — від повсякденного освітлення до роботи чи навчання.
Завдяки великій потужності 70W цей світильник легко справляється з освітленням просторої кімнати, а при комбінації з іншими джерелами світла може виконувати роль допоміжного освітлення для зонування простору.
Цей світильник не просто освітлює приміщення — він створює атмосферу затишку, стильності та комфорту, яка робить ваш дім дійсно особливим.
Характеристики
| Бренд | LIGHT SET |
|---|---|
| Колекції | VERBA |
| Гарантія | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
| Спосіб кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Круглий |
| Стиль | Cучасний, Мінімалізм |
| Матеріал | Пластик+метал |
| Потужність | 70 |
| Площа освітлення | 10–15 м² |
| Світловий потік | 5400 |
| Колірна температура | ССT (2800-6000K) |
| Робочий температурний діапазон | -20°C...+60°C |
| Термін служби | 50000 H |
| Джерело світла | LED SMD2835 |
| Напруга мережі (V) | AC 175-265V 50/60Hz |
| Інтегрований LED | Так |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Захист очей | Так |
| Висота (cm) | 120 |
| Діаметр (cm) | 50 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Основне світло | Так |
| Додаткове світло | Так |
| Категорія | Підвісні світильники |
Вiдгукiв (0)
0
відгуків
Код товару: VERBALEDPL5012color